Запобігання корупції

PDFДрукe-mail

На базі Асоціації працює Регіональній антикорупційний центр - її робочий орган, головна мета якого - викоренення проявів корупції, а також захист інтересів співробітників та посадових осіб органів місцевого самоврядування від неправомірних обвинувачень, якщо таки випадки мають місце.

Прийом звернень:

Звертайтеся до Центру, який знаходиться за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1 під., к.3. Тел. 705-14-26.

 

Документи:
Матеріали:
Література:

До “Бібліотечки керівника місцевої ради” (спільного проекту нашої Асоціації, Української асоціації районних та обласних рад, Харківської обласної ради та газети “Місцеве самоврядування”) увійшла книга “Запобігання корупції в органах місцевого самоврядування”. У виданні розкриваються окремі повноваження органів місцевого самоврядування щодо запобігання та протидії корупції, особовості настання відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у органах місцевого самоврядування, питання звільнення з посад посадових осіб місцевого самоврядування у разі вчинення адміністративних корупційних правопорушень та злочинів у сфері службової діяльності.

У цій книзі також аналізується визначення ряду понять, що містять норми антикорупційного законодавства, у застосуванні до осіб, які проходять службу в органах місцевого самоврядування. Посібник орієнтовано на керівників та спеціалістів органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, юристів та інших осіб, чия професійна діяльність пов'язана з місцевим самоврядуванням в Україні.

У 2011 році кожна рада області отримала таку книгу. З метою придбання книги звертайтеся до видавничого будинку "Фактор" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 106а. Тел. 714-37-28, 714-37-29.

Законодавство:
Роз'яснення, комментарі, консультації:

 

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад