Депутати Харківщини здобули перше командне місце на Всеукраїнській спартакіаді

PDFДрукe-mail

Сьогодні повернулася із VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів, що проходила 4-9 червня в Чорноморську на Одещині, команда депутатів Харківщини. Зустрів та привітав депутатів у впевненій перемозі в одному з п'яти видів спорту спартакіади президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Очільник обласного депутатського корпусу подякував колегам з районів за те, що вони представили регіон у всіх п'яти видах спорту, а це футзал, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки:

«На цій спартакіаді нам вдалося підвищити загальне командне місце серед усіх 17 областей, що брали участь у цих всеукраїнських змаганнях. Особливо приємно, що Харківщина виборола перше місце у шашках. Окремо хочу подякувати за це депутату Красноградської міської ради Анні Калантай та депутату Шевченківської районної ради Петру Бобрусю.

Гідно презентуючи Харківську область на спортивній першості національного рівня, ви робите важливий внесок у формування позитивного іміджу місцевого самоврядування в регіоні».

За словами Сергія Чернова понад чотириста депутатів представляли цьогоріч свої громади на Одещині. Кожен з них тренувався, прагнув перемогти та повернутися додому з кубком чемпіона.

«Саме на таких прикладах маємо виховувати молодь. Давній латинський крилатий вислів «У здоровому тілі – здоровий дух» ніколи не втратить своєї актуальності. Тож, кожен з нас має докласти зусиль, аби поліпшувати власні результати, а відтак, зміцнювати спортивну міць регіону», - підкреслив голова облради.

Спільно з Сергієм Черновим учасники команди Харківщини накреслили комплекс необхідних заходів, що дозволить у майбутньому вдосконалювати тренувальну базу і нарощувати потужність гри.

Цього року участь у змаганнях взяли збірні команди депутатів з 17 областей України. Кожна команда налічувала по 23 учасника, які змагалися у 5 видах спорту.

Харківська область була представлена найкращими спортсменами-депутатами з Валківського, Дергачівського, Зміївського, Золочівського, Красноградського, Кегичівського, Лозівського, Сахновщинського, Харківського та Шевченківського районів, а також з міст обласного значення: Куп'янськ і Первомайський.