Команда депутатів області виборола «бронзу» на турнірі з футзалу до Дня Конституції України

24 червня 2018 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений Дню Конституції України. Участь у цьогорічних змаганнях приймали команди держслужбовців, депутатів місцевих рад області, службовців Харківської міської ради та ветеранів АТО. Команди провели кваліфікаційні матчі, а потім розіграли призові місця.

У матчі за третє місце зустрілися державні службовці і команда депутатів місцевих рад області, які виграли з рахунком 5:3 та стали бронзовим призером змагань.

У фінальному матчі між командами Харківської міської ради та ветеранів АТО основний час гри завершився нічиєю 3:3. Врешті долю матчу вирішила серія пенальті, яку з рахунком 5:4 виграла команда службовців Харківської міської ради. Вирішальний м'яч забив Вячеслав Грунь.