Кущовий семінар-нарада з практичних питань наповнення місцевих бюджетів

PDFДрукe-mail

відбувся у м. Ізюм.

На виконання плану проведення навчальних заходів на 2019 рік, Асоціація разом із Харківською обласною радою організували проведення на базі Ізюмської міської ради виїзного кущового семінару-наради для керівників та працівників місцевих рад.

Провів семінар перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, участь взяли Ізюмський міській голова Валерій Марченко та голова Ізюмської районної ради Сергій Дуванський.

З інформацією про деякі питання наповнення місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок земельного податку для присутніх виступила представник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській.

Про новели у земельному законодавстві України, методи контролю за використанням земель і запобігання порушень земельного законодавства, як способи наповнення місцевих бюджетів розповіли представники Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Всі учасники мали чудову можливість отримати відповіді на запитання з перших вуст – представників обласних організацій.

За результатами проведення семінару буде створена спільна робоча група, до якої увійдуть представники міської ради, сільських та селищних рад району, а також територіального органу Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області.

Робоча група у строк до 1 червня має напрацювати пропозиції щодо змін до законодавства про місцеве самоврядування та податкового законодавства у частині повноважень місцевих рад та розподілу податків та зборів.

Пропозицій будуть передані до Асоціації для доопрацювання та направлення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.