Товмасян Артур Едмарович

Віце-президент Асоціації

Біографія

Народився 01 березня 1981 року у смт Мангуш, Першотравневого району Донецької області.

Освіта вища:

У 2004 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію «Юрист».

У 2005 році закінчив Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», здобув кваліфікацію «Спеціаліст».

У 2018 році закінчив Харківський регіональний інституті державного управління Національної академії управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію «Магістр державного управління».

З 2018 року навчається в Аспірантурі Національної  академії державного управління при Президентові України, спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

Трудова діяльність:

З 16.03.2000 по 14.10.2002 рік працював юрисконсультом в ВАТ «Азовський».

З 20.11.2003 по 17.11.2005 рік – старший державний виконавець Приморського відділу державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

З 18.11.2005 по 06.04.2007 рік – начальник Відділу державної виконавчої служби Жовтневого району м. Маріуполь.

З 16.09.2014 по 21.10.2014 рік – радник відділу по забезпеченню діяльності голови та заступників голови Харківської обласної державної адміністрації апарату обласної державної адміністрації.

22.10.2014-02.04.2015 рік – заступник начальника Київського Відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції.

03.04.2015-22.02.2017 рік – начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

23.02.2017-10.11.2017 рік – заступник начальника Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

12.03.2018-02.04.2018 рік – заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

03.04.2018-26.12.2019 рік – заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

З 15.04.2020 року – Голова Харківської районної державної адміністрації Харківської області.

25 жовтня 2020 року обраний депутатом Харківської обласної ради VIII скликання.

11 грудня 2020 року обраний на посаду голови Харківської обласної ради VIIІ скликання.

14 травня 2021 року обраний Президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. 

Проживає у Харкові.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...