Десята обласна конференція Харківської організації ветеранів України

відбулася сьогодні у Харкові за участі першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова, першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка та голови обласної організації ветеранів України Анатолія Хіневича.

 Учасники конференції - ветерани Другої світової війни, афганці, чорнобильці, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, всі ті, хто долучався до бойових дій у різних куточках світу.

 В межах конференції Анатолій Хіневич звітував про результати діяльності, зокрема, про взаємодію між первинними ланками, культурно-масову та просвітницьку роботу в районних спілках, проведення Естафети пам'яті, видавничу справу. За його словами, перспективним напрямом є налагодження роботи ветеранського руху в об'єднаних територіальних громадах.

 Учасники конференції обрали новий склад Ради організації, в який включено й депутата обласної ради Миколу Тітова.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...