Про нас

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області є добровільним неурядовим і некомерційним об'єднанням сільських, селищних, міських і районних рад Харківської області, а також обласної ради. Асоціація створена ними з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння їх соціально-економічному розвитку, поглиблення взаємодії та співпраці.

Асоціація має місцевий статус та поширює свою діяльність на всю територію Харківської області.

Асоціація в 2007 році була зареєстрована першою в Україні як обласна асоціація органів місцевого самоврядування. З цього часу до Статуту Асоціації неодноразово вносилися зміни, спрямовані на поліпшення організації роботи Асоціації.

При розробці Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», який був прийнятий в 2009 році, розробниками було враховано позитивний досвід нашого об'єднання.

 

Членство в Асоціації

У складі Асоціації об'єдналися понад 95% всіх місцевих рад області. Фінансовою основою діяльності Асоціації є внески та інші джерела не заборонені законом.

 

Органи управління Асоціації

  • Президент Асоціації - Тетяна Єгорова-Луценко (голова Харківського обласної ради);
  • Загальні збори;
  • Правління.

Допоміжні органи

  • Секції;
  • Профільні комісії.

Органи управління і допоміжні органи Асоціації виконують свої повноваження на громадських засадах. Перший віце-президент і виконавча дирекція Асоціації працюють на постійній основі.

 

Напрямки діяльності

Асоціація бере активну участь у розвитку місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку регіону, міжмуніципального, транскордонного співробітництва її членів.

Асоціація активно проводить семінари, «круглі столи» та інші навчально-методичні заходи з залученням вчених, експертів, керівників і фахівців органів державної влади.

Асоціацією систематично готуються друковані видання методичного та інформаційного характеру для керівників, депутатів та фахівців місцевих рад.

Важливим напрямком роботи Асоціації є залучення місцевих рад та об'єднань громадян до участі у конкурсах, програмах, проектах, грантах, спрямованих на розвиток територіальних громад, сільської інфраструктури та взагалі розвитку місцевого самоврядування.

Асоціація постійно працює над створенням умов для підвищення працездатності голів місцевих рад і депутатів, сприяє формуванню здорового способу життя, спілкуванню в неформальній обстановці. З цією метою створено обласний спортивний клуб «Депутат».

 

Контакти:

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області.

Україна, 61022, м. Харків, майдан. Свободи, 5, Держпром, 6 під., 2 пов.

Тел., Факс: + 38-057-705-14-26. E- mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...