За дорученням Президента УАРОР, Тетяни Єгорової-Луценко, керівник Секретаріату УАРОР, Сергій Левчук провів у дистанційному режимі робочу зустріч керівників районних та обласних рад з підготовки пропозицій УАРОР до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про першочергові зміни до законодавства щодо місцевого самоврядування, а саме щодо повноваження та фінансового забезпечення діяльності районних рад.

Харківська обласна рада як територіальний координатор «Угоди мерів - Схід» запрошує приєднатися до вебінару на тему: "Розширення можливостей українських міст та муніципалітетів"

УАРОР разом з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить опитування щодо вивчення проблематики статусу депутатів місцевих рад.

18 червня Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому проект Закону №9559-д «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у період дії воєнного стану».

Співробітництво територіальних громад – один з перших інструментів, створений для розвитку громад в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

14 червня Програма Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби (НАДС) і його Генеральним департаментом з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування провела презентацію результатів третього Всеукраїнського дослідження потреб у професійному навчанні посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (далі – Всеукраїнське дослідження) для представників Вищої школи публічного управління та регіональних центрів підвищення кваліфікації.

Сторінка 1 із 234

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...