Громади розроблятимуть стратегії соціальних, медичних та адміністративних установ, які будуть спрямовані на підвищення якості найважливіших послуг населенню.

До Асоціації надійшли роз'яснення Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо окремих питань застосування постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 року №1147.

Пілотний проєкт впроваджений спеціалістами Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з лютого по липень 2021 року.

Виконавча дирекція Асоціації, проаналізувавши чинне законодавство щодо звітування сільських, селищних, міських голів за період своєї каденції, вважає необхідним зазначити,

22 лютого у Києві вдруге відбудеться міжнародний форум «AgroGreenDeal-2022: екотрансформація агросфери та відповідальність громад».  Форум проводить Професійна асоціація екологів України та Національний центр сталого розвитку спільно з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ та МХП.

На розвиток мережі ЦНАП у 2022 році виділено 231 млн грн субвенції. Громади, де проживають понад 10 тисяч людей і досі відсутній ЦНАП, отримають субвенцію у першу чергу. Сьогодні Кабінет міністрів України прийняв відповідне рішення. 

Сторінка 1 із 120

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...