Робота офісу буде направлена на  забезпечення належного та ефективного виконання завдань у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та альтернативних видів палива на території Харківської області.

Інститут старости, який є порівняно новим в системі місцевого самоврядування України, для ефективної роботи, серед іншого, потребує елементарного – дотримання чинних норм, що регулюють порядок створення старостинських округів та призначення старост.

Програма USAID DOBRE запрошує представників місцевого самоврядування на два вебінари з фінансового управління: «Розроблення місцевих цільових програм» (29 лютого) та «Актуальні питання щодо здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану» (13 березня).

Харківська обласна рада як територіальний координатор Проєкту ЄС «Угода мерів – Схід» запрошує приєднатися до вебінару «Проєкти ВДЕ для громадських будівель: поради, щоб покращити заявки на грантові конкурси»
Харківська обласна рада як територіальний координатор «Угоди мерів - Схід» повідомляє про оголошений добір серед представників ОМС, ГО та бізнесу на енергетичні та кліматичні стажування у Центральній Європі в рамках Проекту «Партнерство для сталого відновлення України» від Чеського фонду Nadace Partnerství
Підготовка триває. Як президент УАРОР взяла участь у засіданні робочої групи Європейського Альянсу міст і регіонів для відбудови України та Комітету Європейських Регіонів, під час якої працювали над рекомендаціями до важливого заходу.

Територіальні громади самостійно ухвалювали рішення щодо виділення коштів безпосередньо тим військовим частинам і на ті напрямки, які вважали найбільш пріоритетними. 

У фокусі уваги нова редакція проєкту «Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деякі інші законодавчі акти України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» (4298), що була доопрацьована до другого читання у дискусійно-консультативному форматі з європейськими інституціями.

Сторінка 1 із 217

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...