Центр інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад

Метою роботи Центру є сприяння сталому розвитку місцевого самоврядування та відновлення територіальних громад Харківщини.

Центр розміщується за адресою у Харкові: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд.


Новини, події Центру:


 

Міжвідомча комісія щодо розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) погодила фінансування 139 регіональних проєктів та розподілила кошти ще по 16 вже погоджених проєктах на загальну суму 2,58 млрд грн.

Розпочався відбір проєктів у межах фінансової угоди «Енергоефективність громадських будівель в Україні» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Проєкти-фіналісти профінансує ЄІБ.

Інтенсивна двотижнева програма, що містить відповіді на актуальні питання професійної діяльності, базується на реальних кейсах та включає теоретичну і практичну складову.

Добірка конкурсів та грантів, дедлайн яких відбудеться у вересні цьго року, актуальних та корисних як для громад, так і для громадських організацій, ініціативних груп, молоді з громад, підприємців – з метою покращення добробуту, посилення спроможності, сприяння соціальній згуртованості  в громадах.

Сьогодні відбулася робоча зустріч першого віцєпрезидента – виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова з радником Асоціації Ігорем Кузнецовим та експертом з фінансових питань Олексієм Зінченком щодо проведення аналізу актуальних грантових програм, спрямованих на розвиток територіальних громад.

Сторінка 1 із 11

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...