Сергій Чернов: Україна потребує нового закону про місцеве самоврядування

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов взяв участь у засіданні робочої групи щодо обговорення концептуальних засад проектів нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації». Захід відбувся у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 Участь у обговоренні також взяли перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода та керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи Даніель Попеску.

 Під час презентації концептуальних засад проектів нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації», Сергій Чернов підкреслив, що Україна потребує нового закону про місцеве самоврядування.

 «З часу прийняття у 1997 році Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» 120 законами та сімома рішеннями Конституційного суду до цього правового акту внесено понад тисячу правок. З урахуванням викликів, що стоять сьогодні перед Україною, реформи децентралізації, внесення чергових змін позбавлено сенсу, - підкреслив він. - Громади, місцеве самоврядування потребують закону в новій редакції».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...