Зустріч з авторами виставки фотографій «500 відтінків Марокко. Шляхами Зінаїди Серебрякової»

— відбулася сьогодні в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

 На виставці фотографій Володимира Оглобліна та Олени Долженко «500 відтінків Марокко. Шляхами Зінаїди Серебрякової» були присутні художники, представники громадськості.

 В рамках експозиції відображений марокканський період творчості Зінаїди Серебрякової. У 1928-29 та 1932-33 роках художниця їздила в творче відрядження в Марокко, де написала понад 300 міських пейзажів і етюдів Марракеша, Фесе і Касабланки, а також портретів місцевих жителів.

 В 2018 році Володимир Оглоблін і Олена Долженко здійснили фотоекспедицію в Марокко і відвідали ті місця, де практично 100 років тому побувала Зінаїда Серебрякова. Представлена в галереї експозиція налічує понад 60 фоторобіт, які були зняті в містах, де творила відома художниця, а також в Рабаті, Шефшауені, Азру, Волюбілісі, Варзазаті, Ес-Сувейрі.

 Під час урочистого закриття виставки виступив Почесний громадянин області, депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, який побажав митцям творчих успіхів та натхнення.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...