Визначено кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області»

Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у засіданні Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області». 

Експерти одноголосно підтримали п’ятьох кандидатів, які зробили значний внесок у розвиток різних сфер життя регіону.

«Дуже приємно, що всі працюють єдиною командою і швидко приймають рішення. Вдячна за це голові ради та її членам. Дійсно, кандидатури, яких обрано для присвоєння почесного звання, достойні. Впевнена, депутати затвердять список під час засідання сесії обласної ради», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Довідково. Звання «Почесний громадянин Харківської області» є найвищою обласною відзнакою, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні. Звання «Почесний громадянин Харківської області» присвоюється особі за життя, лише один раз.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...