Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом Асоціації

Загальні збори Асоціації  органів місцевого самоврядування Харківської області пройшли  сьогодні, 7 вересня, у Харкові.

На зборах  голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом Асоціації.

Депутат Харківської обласної ради Артур Товмасян, який до цього займав посаду президента Асоціації, обраний віце-президентом Асоціації.

Після обрання президентом Асоціації Тетяна Єгорова-Луценко подякувала членам Асоціації за довіру.

«Впевнена, що в нас попереду дуже плідна та ефективна співпраця. Моя принципова позиція – я готова працювати з кожним головою громади, незалежно від політичних прапорів. Буду прикладати багато зусиль для розвитку громад. Разом ми зможемо досягти прекрасних результатів. Хочу також подякувати за роботу попереднього президента асоціації Артура Товмасяна і побажати йому наснаги та  терпіння на новій посаді. Він може розраховувати на моє плече, як і кожний в цій залі.

Наша Асоціація - найпотужніша в Україні. Тому що плідно працювали й президент всеукраїнської асоціації Сергій Чернов, і віце-президент Асоціації Людмила Немикіна і перший віце-президент Асоціації Микола Тітов. Така робота буде продовжуватися не лише на користь нашого регіону та наших громад, а й всієї України.

Мені також приємно бачити, що сьогодні на зборах присутній перший заступник голови Харківської міської ради Олександр Новак. Харківська міська рада ще не є членом нашої асоціації, але я дуже розраховую, що вона все ж таки станете. Як найбільша спроможна громада вона просто має бути з нами», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.  

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...