Відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

У засіданні взяли участь заступниця голови облради Валерія Мураєва, заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк, заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Захід пройшов із дотриманням попереджувальних вимог.

«За час, що минув після наших останніх зборів, у роботі виникла низка питань організаційного характеру, які ми маємо сьогодні вирішити. Крім того, продовжуємо працювати у напрямку покращення надання публічних послуг населенню та сприяння розвитку територіальних громад.

Ми працюємо у тісній співпраці з обласною державною адміністрацією, особисто її керівником Олександром Скакуном, його заступниками та усіма підрозділами. У нас спільна мета – сталий розвиток регіону, усіх громад, а відтак кожного мешканця нашої області» - сказала голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, відкриваючи Загальні збори.

На порядку денному актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування області. Зокрема, рекомендації з підготовки Стратегій розвитку територіальних громад; практичні питання надання послуг комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров'я вторинного рівня.

Учасники зібрання планують обговорити соціальну ініціативу із залучення дітей шкільного віку до спортивних змагань. Також прийматимууться рішення з кадрових та організаційних питань.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...