У 2022 році стартує обласна шкільна спартакіада «Майбутній олімпієць»

Таку ініціативу заступниці голови обласної ради Валерії Мураєвої за підтримки голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко обговорили на сьогоднішніх загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Як повідомила заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, запровадження Спартакіади для школярів є спільним проектом Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації.

Планується, що участь у змаганнях з баскетболу, легкій атлетиці та футболу зможуть брати учні 7-8 класів.

Обласна шкільна спартакіада "Майбутній олімпієць" проводитиметься щороку у три етапи. Перший – шкільний рівень, другий – районний, третій пройде у Харкові.
Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко підкреслила пріоритетність розвитку спортивного руху в області.

"Немає потреби переконувати громади у тому, що нам необхідно дбати про здоров’я дітей, розвивати серед школярів масові види спорту, популяризувати здоровий спосіб життя. Саме на це спрямована ініціатива обласної ради. Ми зможемо залучити сотні і сотні учнів 7-8 класів нашої області до цього цікавого та корисного заходу", - сказала голова обласної ради.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...