У Новому Мерчику створять орган самоорганізації населення

Для того, щоб самотужки вирішувати свої проблеми та зробити життя у селі комфортнішим, Мерчани вирішили створити представницький орган села.

А для цього запросили до себе Олександра Міненкова, регіонального координатора взаємодії з громадськістю, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області.

Зустріч провели у новому Хабі, що нещодавно спільно облаштували.

Олександр Міненков розказав про права громадян на безпосередню участь у вирішенні питань місцевого значення та наголосив, що саме для цього необхідно самоорганізовуватись.

Як говорять самі мерчани, планів у них багато, серед них і задоволення суспільних інтересів селян, вирішення та донесення до влади спільних проблем та інше.

І головне в цьому – бажання щось змінювати і докладати до цього власних зусиль, тоді і успіх у справах не забариться.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...