Звернення Президента Асоціації Тетяни Єгорової-Луценко з нагоди Дня знань

Шановні жителі Харківщини!
За всю історію незалежної України ми ще ніколи не починали навчальний рік у таких умовах. Так і залишаться пустими тисячі й тисячі шкільних парт, за які учні не сіли 24 лютого. Багато шкіл на Харківщині зазнали обстрілів, а є такі, що зруйновані повністю.
Дуже сумно за першокласників, в яких жорстокий ворог вкрав одне з головних свят дитинства – Перший дзвоник.
І неможливо висловити скорботу за тих дітей, життя яких обірвалося через війну.
Вічна пам’ять!
Але навчальний процес в області не припиняється. Вчителя зустрінуться зі своїми підопічними у режимі відеозв’язку і продовжать передавати знання, виховувати справжніх особистостей, громадян України, патріотів своєї держави. І ніяка звіряча агресія не може стримати прагнення нашої молоді отримати знання, щоб бути успішними у вільній європейській державі, якою є і завжди буде Україна.
Вірю у нашу Перемогу, знаю, що ми відбудуємо усі навчальні заклади, зруйновані ворогом, повернемося до нормального життя, де діти кожного дня йдуть до школи, а їм нічого не загрожує.
З Днем знань!
Все буде Україна!
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...