Офіс - майданчик Асоціації працює

Сьогодні в рамках програми фінансової допомоги громадам Купянського району на придбання твердого палива, у офіс-майданчику Асоціації, відбулася робоча зустріч співробітників Міжнародного Комітету Червоного Хреста з керівництвом Великобурлуцької, Вільхуватської та Кіндрашівської територіальних громад,  стосовно безкоштовного забезпечення населення відповідних громад деревиною для опалення приватних домоволодінь.

В ході зустрічі сторони розглянули пропозиції можливих виконавців надання послуг з метою подальшого укладення з ними відповідних меморандумів.

Асоціація, в свою чергу, з метою покращення та швидкого виконання даної програми, виступила комунікатором між грантовою організацією та керівниками територіальних громад.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...