Тетяна Єгорова-Луценко зустрілась з віце-президентом Інститут миру США Вільямом Тейлором

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час візиту до Вашингтону зустрілась з Вільямом Тейлором, віце-президентом Інституту миру США, який був Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні у 2006-2009 роках.
В ході короткої зустрічі мова йшла про теперішню ситуацію в Україні, що склалася внаслідок російської агресії, в тому числі, про стан справ у Харківській області.
«Вільям Тейлор є Амбасадором миру у світі. Він не раз перебував з візитом на Харківщині і підтримує нашу державу. Дуже приємно зустрічати справжніх друзів України і великою мірою рада нашому знайомству», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.
Нагадаємо, голова Харківської обласної ради перебувала з тижневим візитом у столиці США Вашингтоні. Серед досягнутих домовленостей: налагодження співпраці зі штатом Огайо та підтримка американської сторони щодо облаштування у Харківській області Центру реабілітації та протезування.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...