Планування й організація відновлення муніципальної інфраструктури - методичні рекомендації

Експерти Асоціації міст України розробили методичні рекомендації у сфері відновлення муніципальної інфраструктури.


Ці рекомендації покликані сприяти органам місцевого самоврядування у вирішенні завдань з організації невідкладних робіт з ліквідації небезпечних наслідків збройної агресії рф, обстеження пошкоджених об’єктів, визначення шкоди та збитків, планування відновлення та розвитку територіальних громад, а також пропонують можливі механізми та джерела фінансування відновлення та розвитку муніципальної інфраструктури.

Завантажити методичні рекомендації (pdf, 4,7 МБ) 


Методичні рекомендації розроблені Асоціацією міст України у межах проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...