єВідновлення

Міністерство цифрової трансформації України запускає єВідновлення.
Відтепер українці, чиї домівки постраждали через бойові дії, можуть подати заяву в Дії та отримати кошти на ремонт за програмою єВідновлення. Максимальна сума — 200 тис.грн. Послуга доступна, якщо житло підлягає відновленню і не було повністю відремонтоване.
Кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників-учасників програми.
Щоб отримати допомогу:
повідомте про пошкоджене майно у застосунку Дія,
відкрийте спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми,
заповніть заяву на допомогу в застосунку Дія, перевірте та відправте в обробку.
Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації.
І це все! Ви отримаєте підтвердження та кошти на картку єВідновлення. Їх потрібно використати протягом 12 місяців з дня отримання.
Якщо у житла є співвласники, вони мають надати згоду на участь у програмі.
Більше деталей про єВідновлення можна дізнатися за посиланням https://erecovery.diia.gov.ua/
 
Послугу розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Світового банку.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...