Відкриття меморіальної дошки Василю Тацію

Сьогодні делегація Почесних громадян Харківської області взяла участь у відкритті меморіальної дошки доктору юридичних наук, професору, академіку НАН України, академіку НАПН України, Герою України, Почесному громадянину Харківської області  Василю Яковичу Тацію.

У заході взяли участь начальник Харківської обласної військової адміністрації, Олег Синєгубов, перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак,  керівники  судових та правоохоронних органів, члени сім`ї Василя Яковича Тація, ректор університету Анатолій Гетьман, професорсько-викладацький склад, студенти та працівника вишу.

Виступаючи перед багаточисленними учасниками заходу Голова Ради Почесних громадян Харківської області Микола Тітов поділився спогадами спільної роботи із  Василем Яковичем у складі Конституційної Комісії України у 1994-1996 роках, подякував за постійну підтримку у науковій, викладацькій роботі та величезний внесок, як у створення провідного вищого юридичного навчального закладу, так і Національної академії правових наук України.

Учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...