Конкурс міні-грантів на підтримку пунктів першої медичної допомоги - розпочався прийом заявок від громад КОНКУРС ГРАНТ МЕДИЦИНА ВІДНОВЛЕННЯ

Конкурс міні-грантів «Підтримка пунктів першої медичної допомоги у сільській місцевості».


Конкурс відбуватиметься в межах ініціативи на підтримку соціальних проєктів громадських організацій України, які допомагають вразливим верствам населення та людям, що постраждали від воєнних дій, яку реалізує «Байєр».

Метою конкурсу є надання грантів для реалізації медичних проектів територіальних громад Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської областей, які постраждали від військових дій російської федерації. Він передбачає підтримку в облаштуванні сільських закладів охорони здоров’я медичним обладнанням, меблями, приладами.

У межах конкурсу планується надати 14 міні-грантів розміром до 20 000 грн кожен.

Конкурс проходитиме в два етапи. Для участі потрібно не пізніше 8 серпня 2023 року заповнити онлайн-форму за посиланням.

Організації, чиї концепти будуть попередньо відібрані для участі у другому етапі, не пізніше 16 серпня отримають запрошення заповнити повну версію аплікаційної форми, яку можна попередньо переглянути за посиланням.

 

Покрокова інструкція

 

Період подачі заявки (І етап відбору): до 8 серпня 2023 року.

Кандидатами на отримання міні-гранту можуть стати виключно сільські заклади охорони здоров'я

Головними критеріями відбору є: необхідність реалізації запланованих заходів; соціальна важливість проекту; раціональність рішення усунення проблеми; актуальність, довгостроковий вплив та стійкість проекту.

Витрати грантових коштів можуть включати: придбання медичного або іншого необхідного обладнання та/або медичних меблів, необхідних для покращення надання медичних послуг у закладі чи за його межами.

Звертаємо вашу увагу на те, грантові кошти не можна використовувати на: придбання комп’ютерної техніки, канцелярського приладдя, витратних матеріалів (крім тест смужок для глюкометрів), медикаментів, будівельних матеріалів, виконання робіт чи послуг, оплати праці членів команди, яка працює над проектом, транспортні витрати, мобільний та інтернет зв’язок, банківські операції тощо.

Для подачі заявки (І етап відбору), необхідно:

  • ознайомитись з Положенням конкурсу
  • заповнити гугл-форму за посиланням.

Увага! Про відбір заявки до ІІ етапу буде повідомлено до 16 серпня 2023 року

Проектна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.

Всі учасники конкурсу матимуть доступ до результатів відбору, де будуть висвітлені переможці, для підтвердження прозорості грантового конкурсу.

Зворотній зв’язок буде надаватися лише тим учасникам, чиї заявки пройшли конкурсний відбір.

Ви можете надіслати свої питання стосовно гранту письмово до 6 серпня 2023 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...