Щиро вітаємо Тетяну Єгорову-Луценко з обранням президентом УАРОР

Щиро вітаємо президента Асоціації, голову Харківської обласної ради,  Тетяну Петрівну Єгорову-Луценко з обранням президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад".

Сьогодні на З'їзді делегованих представників районних та обласних рад, а також колективних членів  УАРОР було обрано Тетяну Петрівну Єгорову-Луценко президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад".

З 116 делегованих предстаників УАРОР, 108 делегатів віддали свій голос за Тетяну Петрівну.

Щиро вітаємо Тетяну Петрівну з обранням! Бажаємо успіху,  невичерпного потоку креативних ідей і чудових задумів, високого ентузіазму і бравого оптимізму, доброго здоров’я і блискучих перспектив та чудового настрою.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...