У вересні до місцевих бюджетів надійшло 16,9 млрд грн трансфертів з держбюджету

У вересні 2023 року Мінфін, згідно з бюджетним законодавством, забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам в обсязі 16,9 млрд грн, що становить 90,6 % від передбачених розписом асигнувань.


Зокрема, до місцевих бюджетів надійшли:

  • базова дотація в сумі 2,4 млрд грн, або 100 % до розпису асигнувань;
  • додаткові дотації в сумі 1,3 млрд грн.

Також у розпорядженні органів місцевого самоврядування, територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих територій у вересні залишилась реверсна дотація в обсязі 239,5 млн грн, яка не перераховувалась до державного бюджету в умовах воєнного часу.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами за січень – вересень  2023 року збільшились на  87,6  млрд грн і станом на 01.10.2023 становлять 202,9 млрд гривень.

Залишки коштів збільшилися у всіх регіонах України.

За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...