Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 1-15 листопада 2023 року

Шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує публікацію ключових новин та актів про зміни у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування:

  • У Дії можна замовити доставку посвідчення водія.
  • Українці можуть складати теоретичний іспит без навчання в автошколі.
  • Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю.
  • Адаптація українського законодавства до норм Закону «Про адміністративну процедуру» не обмежується центральним рівнем.
  • Парламент схвалив скасування мораторію на проведення податкових перевірок.

Це лише основні новини з моніторингу змін. Ознайомитись з повною версію дайджесту можна на сайті PROSTO за посиланням.


Добірку новин та актів про зміни у системі адмінпослуг та інших питань зі сфери публічного адміністрування створено спільно з Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN за координації Віктора Тимощука, члена правління Центру політико-правових реформ,с.н.с. Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...