Конкурс для громад на встановлення відновлюваних джерел енергії

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та консорціумом громадських організацій (Екоклуб, Екодія, Energy Act For Ukraine Foundation, RePower Ukraine) оголошує конкурс на втілення проєктів з відновлюваної енергетики.


За результатами конкурсу будуть відібрані 16 громад, які отримають фінансування у розмірі 30-50 тис. євро на встановлення сонячних панелей та теплових насосів в будівлях громадського користування.

Такі інновації допоможуть забезпечити енергетичну автономність громадських будівель та скоротити навантаження на центральну енергетичну систему країни.

У конкурсі можуть взяти участь:

  • ​ деокуповані громади, що зазнали руйнувань, зокрема пошкодження енергетичної інфраструктури;
  •  залежні від вугілля громади, зокрема моно-міста з перехідною вугільною залежністю;
  •  громади, які прийняли значну кількість українців, які шукали прихистку від бойових дій.

Заявку на конкурс потрібно надіслати за посиланням: https://form.jotform.com/233061493480353

Умови конкурсу та критерії відбору громад за посиланням: https://bit.ly/3uuNYXr

Дедлайн подачі заявок: 3 грудня 2023 року.


Конкурс реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства енергетики України в рамках проєкту «Відновлювані джерела енергії для сталості України», що виконується компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...