❗Уряд надав можливість сільським та селищним бюджетам залучати запозичення для прискорення соціально-економічного розвитку

22 березня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо надання можливості сільським та селищним бюджетам залучати запозичення, у тому числі в українських банках та міжнародних фінансових організаціях. Документ був розроблений для приведення у відповідність до норм Бюджетного кодексу України.
Серед ключових нововведень:
? Розширення механізмів здійснення місцевих запозичень та надання місцевих гарантій для селищних та сільських рад.
? Визначення осіб, уповноважених на підписання документів, пов’язаних з місцевими запозиченнями та гарантіями.
? Створення умов для моніторингу затверджених рішень і зменшення кількості форм бюджетної звітності.
В Міністерство фінансів України зазначають, що ці зміни сприятимуть підвищенню прозорості та відповідальності при здійсненні місцевих запозичень, а також допоможуть громадам адаптуватися до економічних потреб з більшою гнучкістю. Це також сприятиме підсиленню фінансової стабільності місцевих бюджетів і стане потужним стимулом для соціально-економічного розвитку сіл та селищ по всій Україні.
За матеріалами сайту https://decentralization.ua/news/17836
 
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...