Робоча нарада УАРОР

Сьогодні за дорученням президента УАРОР Тетяни Єгорової-Луценко голова Секретаріату УАРОР Сергій Левчук провів робочу нараду із керівниками районних та обласних рад  - членами Асоціації.

Перший віцепрезидент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, як представник колективного члена та експерт УАРОР,  взяв участь та виступив у зазначеній нараді. Учасники заходу обговорили участь місцевих рад в основних заходах у березні поточного року та попередні плани щодо реалізації статутних повноважень Асоціації на квітень 2024 року. Також обговорили ряд важливих питань, пов'язаних з роботою Асоціації, зокрема щодо проєктів відбудови громад, які страждають від російської агресії, участі представників УАРОР у європейських самітах та конференціях з питань відновлення України. Обласні та районні ради представляють інтереси свої громад на міжнародній арені, відіграють одну з головних ролей у реалізації місцевої демократії, дбають про розвиток  міст і селищ, про комфортне життя й безпеку місцевих мешканців.

 
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...