Тетяна Єгорова-Луценко бере участь у 160 пленарному засіданні Комітету Європейських Регіонів у Брюсселі

Голова Харківської обласної ради, президентка УАРОР Тетяна Єгорова-Луценко на запрошення президента Комітету Європейських Регіонів Вашко Алвеса Кордейро долучилась до заходу у статусі спостерігача.
«Брюссель. 160 пленарне засідання Комітету Європейських Регіонів розпочалось з питання війни в Україні.
Емоційна промова мера Маріуполя Вадима Бойченка про бомбардування міста, вбивств і катування росіянами місцевих жителів, нікого не залишила байдужим. Учасники заходу висловили підтримку нашій державі, солідарність з українським народом у боротьбі за незалежність, вкотре засудивши російську військову агресію.
Важливо, щоб міжнародна спільнота не забувала про те, які наслідки має російська військова агресія і може мати в майбутньому не тільки для Європи, але й для всього світу.
Тільки разом, тільки спільними зусиллями.
Я вдячна пану Вашко Алвесу Кордейро, президенту Комітету Європейських Регіонів за запрошення на це важливе зібрання», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.
В порядку денному сесії сьогодні також:
◽️обговорення подальших кроків за підсумками 10-го Європейського саміту регіонів та міст;
◽️ухвалення висновків щодо локалізації виробництва енергії, механізму вирішення юридичних та адміністративних перешкод у транскордонному контексті тощо;
◽️ухвалення угоди про створення міжінституційного органу ЄС з питань етики.
◽️ ухвалення висновків: «Розумне, стале та доступне житло як інструмент місцевої влади для вирішення численних проблем», «Захист демократії» та ін.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...