Доплати представникам місцевої влади за роботу з міжнародними партнерами - законопроект пройшов перше читання

5 червня Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання участі державних органів та органів місцевого самоврядування в реалізації програм та проектів міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва №10284.


Як повідомлялося, цей законопроект дозволить доплачувати працівникам органів місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій з коштів, залучених через проекти міжнародного співробітництва.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що його мета - забезпечити належну оплату праці за додаткове навантаження посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, залучених до участі в проектах (програмах), що фінансуються за рахунок коштів бюджетної підтримки, допомоги i грантів Європейського Союзу, урядів та/або муніципалітетів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ.

Між першим і другим читанням норми законопроекту треба буде узгодити з загальною рамкою реформи оплати праці публічних службовців, передбаченою в тому числі законопроектом №8222 (ухвалений за основу 28.07.2023).

«Далі - непроста дискусія між читаннями та синхронізація положень законопроекту із реформою оплати праці в публічному секторі. Обидва напрямки вкрай важливі для євроінтеграції», - прокоментував народний депутат Віталій Безгін.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...