Про особливості реорганізації та ліквідації закладів освіти у громадах - тема вебінару 11 березня

11 березня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" проведе вебінар на тему "Реорганізація та ліквідація закладів освіти".

 На вебінарі обговорять як підготувати документи і нададуть практичні поради щодо створення, реорганізації, ліквідації чи перепрофілювання закладів загальної середньої освіти.

 Дата і час: 11 березня 2021 року, 14:00.

 Спікер: Андрій Мацокін, юрист, головний редактор всеукраїнського інформаційно-аналітичного видання «Держслужбовець».

 Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3ccTW2g. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

 Вебінар є частиною кампанії "Освіта у нових громадах від А до Я". Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

 Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...