Сергій Чернов: Європейський вектор розвитку є визначальним пріоритетом для України

Звернення президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня Європи.

 Шановні друзі! Традиційно у третю суботу травня відзначаємо День Європи!

 Європейський вектор розвитку є визначальним пріоритетом для України. Не тільки географічне розташування пов'язує нашу країну з Європою, а й спільні цінності, ментальність та прагнення.

 Забезпечення верховенства закону, прав людини й демократичний поступ – ключові засади успішних європейських держав. Саме на таких принципах ми повинні будувати сучасну Україну.

 Плідно співпрацює з програмами Європейського Союзу й Харківська обласна рада, кращі інноваційні практики ефективно впроваджуються в життя територіальних громад регіону. Лише починаючи з себе, ми зможемо покращити якість життя на рідній землі. Тож зі святом, дорогі земляки. З Днем Європи!

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...