Сергій Чернов провів онлайн нараду з головами районних та обласних рад з нагальних питань територіальної організації влади

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів онлайн нараду з керівниками органів місцевого самоврядування з регіонів України на тему «Актуальні питання реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

 До порядку денного внесені питання стосовно виконання Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, як дорожньої карти децентралізації.

 Обговорювали необхідні кроки для впровадження реформи на субрегіональному та регіональному рівні, а також процесу формування укрупнених адміністративно-територіальних одиниць.

 Також йшлося про рівень комунікації центральних органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у ході впровадження реформи.

 Керівники районних та обласних рад висловили спільне занепокоєння нехтуванням інтересів громад та порушенням норм Конституції у питаннях формування нового адміністративно-територіального устрою країни

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...