Щирі вітання Людмилі Немикіній

Людмилі Немикіній присвоєно Почесне звання "Заслужений економіст України"

 Відповідно до Указу Президента України №274/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» Людмилі Немикіній, віце-президенту Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голові постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України присвоєно Почесне звання  Заслужений економіст України.

Шановна Людмило Петрівно!

Щиро вітаємо Вас із присвоєнням почесного звання! Бажаємо здоров’я та добробуту Вам і Вашій родині, нових успіхів і здобутків, натхнення та довгих років життя.

Перший віце-президент,

Виконавча дирекція Асоціації

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...