День бухгалтера та аудитора!

День бухгалтера та аудитора!

Виконавча дирекція Асоціації щиро вітає всіх бухгалтерів сільських, селищних, міських, районних рад регіону та обласної ради з професійним святом.

Ваша професія завжди актуальна, оскільки саме ви розраховуєте заробітну плату персоналу, ведете облікові операції, відраховуєте податки, від вас у значній мірі залежить втілення в життя фінансової стратегії громад.

Професія  бухгалтерів і аудиторів вимагає ідеальної акуратності, зібраності, пунктуальності і точності. Водночас, треба постійно удосконалювати свої знання, встигати відстежувати нормативно-правові новації. Ваша праця нелегка, але дуже почесна і важлива.

Ми переконані, що ваші знання, досвід та високий професіоналізм дозволять належним чином супроводжувати роботу місцевих рад регіону.

Щиро бажаємо вам подальший успіхів у трудовій діяльності. Добробуту вам і вашим родинам!

З повагою,

Перший віце-президент,

Виконавча дирекція Асоціації

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...