Попередня Наступна

Робоча поїздка до Сахновщинської громади

Микола Тітов здійснив робочу поїздку до Сахновщинської територіальної громади

Сьогодні Перший віце-президент Асоціації Микола Тітов здійснив робочу поїздку до Сахновщинської територіальної громади, під час якої провів зустріч з Сахновщинським селищним головою Володимиром Суєцьким.

Під час зустрічі були обговорені питання удосконалення роботи старост та оптимізації старостинських округів, а також проблемні питання оптимізації навчальних закладів територіальної громади та покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл. У обговоренні питань взяли участь секретар ради Віталій Яковенко та заступник голови Олександр Коба.

Крім того, Микола Тітов вручив іменні щомісячні стипендії кращим учням шкіл села Сугарівське та СШ №2 селища Сахновщина.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...