Склад Правління Асоціації

 

 

Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна

президент Асоціації - голова Харківської обласної ради;

 

Тітов Микола Ілліч

перший віцепрезидент Асоціації;

 

Немикіна Людмила Петрівна

віцепрезидент Асоціації - голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету;

 

Постнікова Ірина Олександрівна

віцепрезидент, керівник секції районних рад - голова Чугуївської районної ради;

 

Мінаєва Галина Миколаївна

віцепрезидент, керівник секції міських рад - Чугуївській міський голова;

Чернобай Олег Олександрович

віцепрезидент, керівник секції селищних рад - Пісочинський селищний голова Харківського району; 

Шмиголь Олександр Миколайович

віцепрезидент, керівник секції сільських рад - Вільхівській сільський голова Харківського району;

Зеленський Сергій Володимирович

член Правління Асоціації - Лозівський міський голова;

 

Бєлий Володимир Миколайович

член Правління Асоціації, голова постійної профільної комісії Асоціації з питань містобудування, земельних відносин та природокористування - Богодухівський міський голова;

 

Малишева Оксана Василівна

член Правління Асоціації - депутат Харківської районної ради.


Про роботу Правління, новини, події: 

Хід проведення навчальних заходів для керівників, депутатів та працівників виконавчих апаратів і виконкомів місцевих рад області на 2019 рік

обговорили сьогодні під час засідання Правління Асоціації у Будинку рад.

Чергове засідання Правління Асоціації провів президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Виступаючі з інформацією про хід проведення навчальних заходів, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов повідомив, що Асоціацією разом із Харківською обласною радою, науковцями та експертами у 2019 році проведено 6 різних семінарів-практикумів для представників місцевих рад.

Так, проводилися навчання з таких тем: «Практика роботи Мереф'янської ОТГ: можливості та перспективи», «Стан правового регулювання земельних відносин. Питання містобудування та утворення генеральних планів населених пунктів», «Реалізація проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів». Були проведені кущовий семінар-нарада з практичних питань наповнення місцевих бюджетів, міжрегіональний практичний семінар «Енергоефективність у громадах: нові виклики, нові можливості» та Семінар-тренінг «Індекс спроможності місцевого самоврядування» щодо залучення потенціалу громадськості ОТГ.

За пропозицією віце-президента Асоціації, керівника Центру розвитку громад Людмили Немикіної, у подальшому при виборі місця проведення виїзних навчальних заходів Асоціації, буде враховуватися наявність кращих практик місцевого самоврядування тієї чи іншої місцевої ради, з метою їх вивчення всіма учасниками семінару.

Сергій Чернов теж наголосив на тому, що «практикуми в районах мають презентувати кращі напрацювання територій, демонструвати колегам з інших районів родзинки, якими багатий кожен край».

Впродовж цього року Асоціація ще має намір проводити навчальні семінари з практики надання комунальних послуг, формування тарифів та роботи ОСББ; залучення молоді та формування молодіжних рад, як дорадчих органів місцевих рад; особливостей управління комунальним майном спільної власності територіальних громад; підготовки стратегії розвитку громад; форм підтримки малого бізнесу та його участь у розвитку територіальних громад; юридичного супроводу роботи місцевих рад та запобігання проявів корупції.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...