Артур Товмасян обраний президентом Асоціації

Рішення прийнято одноголосно на Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулися сьогодні в Харкові у Будинку рад.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов повідомив, що за Статутом президент Асоціації обирається строком на п'ять років. Час останньої каденції завершився, тому потрібно обирати новий склад керівних структур. Присутні на зборах обрали голову Харківської обласної ради Артура Товмасяна президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

 У своєму виступі Артур Товмасян подякував присутнім за довіру та окреслив подальші напрямки та пріоритети діяльності Асоціації.

 «Перед нами стоять невідкладні завдання та виклики, які потребують виходити на новий етап роботи Асоціації. Серед основних завдань: продовження децентралізації, допомога громадам у протистоянні пандемії COVID-19. Асоціація має стати комунікативним простором для обміну думками, кращими практиками та досвідом, здійснювати накопичення та аналіз інформації, навчально-методичним осередком, проводити консультативно-експертну роботу. Аналітично-моніторинговим центром у сфері нормативно-правового забезпечення діяльності самоврядування, інструментом взаємодії з органами місцевого самоврядування з інших регіонів (передовсім, під егідою Української асоціації районних та обласних рад)».

 Артур Товмасян зазначив, що все більш актуальним стає проєктно-орієнтований підхід до розвитку громад. Тому виникла потреба у створенні структури, яка б на регіональному рівні забезпечила підтримку та сприяла розвитку громад області. «Ініціюватиму створення регіонального проєктного центру. Метою якого бачу сприяння у залученні в область та усі громади додаткових інвестицій та коштів програм міжнародної допомоги, а також впровадження успішних практик», - сказав президент Асоціації.

 Також висловив подяку виконавчій дирекції за роботу спрямовану на розвиток самоврядування і відзначив внесок попереднього президента Асоціації Сергія Чернова, під керівництвом якого Асоціація стала авторитетною і впливовою організацією.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...