Розпочали роботу Загальні збори

Розпочали роботу Загальні збори, перші у поточному скликанні.

Відкриваючи збори, голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зазначив, що в усіх місцевих радах регіону, обраних на виборах у жовтні 2020 року, сформований депутатський корпус та утворені постійні комісії, а у громадах затверджений склад виконавчих комітетів. Він нагадав, що після виборів органи місцевого самоврядування працюють на новій територіальній основі – 56 громад та 7 районів.

«Діяльність Асоціації впродовж минулих скликань місцевих рад на Харківщині довела її ефективність як колегіального органу, де органи місцевого самоврядування могли не тільки обговорити усі питання, що турбують громади, а й отримати консультативно-методичну допомогу. Важливою складовою діяльності Асоціації вважаю роботу з моніторингу та аналізу чинного законодавства у сфері місцевого самоврядування, а також підготовки відповідних пропозицій», - сказав Артур Товмасян.

Голова обласної ради запропонував присутнім колегам, представникам органів самоврядування регіону, постійно взаємодіяти в рамках Асоціації, користатися наявними в неї можливостями, вносити свої пропозиції щодо її діяльності.

У порядку денному загальних зборів Асоціації питання про обрання керівництва, затвердження Статуту та структури. Також Правління та Виконавча дирекція Асоціації звітуватимуть про свою діяльність.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...