Інформацію про проєкти, спрямовані на розвиток територіальних громад заслухали сьогодні під час Загальних зборів Асоціації

Про конкурс субпроєктів зміцнення центрів первинної медичної допомоги

- учасників зборів проінформував Сергій Кадигроб, спеціальний представник Східного регіонального представництва державної неприбуткової організації «Український фонд соціальних інвестицій».

За повідомленням Сергія Кадигроба, Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ VII) оголошує конкурс субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Субпроекти можуть впроваджуватись у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних районах Луганської та Донецької областях.

Основною метою Проекту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

На конкурс можуть бути подані об'єкти наступної типології:
• центр первинної медичної допомоги;
• амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);
• амбулаторія монопрактики (вся будівля або її частина);
• пункт здоров'я.

Максимальний бюджет ремонтних робіт у рамках субпроекту не повинен перевищувати еквіваленту 300 000 євро.

Дедлайн подання субпроектних пропозицій та запитуваних документів - 31 січня 2020 року.

Документи необхідно подавати в електронній формі у особистих кабінетах ПВСП. Посилання на електронні кабінети знаходяться у розділі «Проекти – УФСІ VII – Загальна інформація» веб-сайту УФСІ: usif.ua

Громади Харківської області можуть звертатися до Східного регіонального представництва УФСІ за консультаціями за тел.: (066) 592-64-62, (095) 496-04-50 та для отримання електронних ключів до особистого кабінету за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) – державна неприбуткова організація створена 28 квітня 2000 року Постановою Кабінету Міністрів України № 740.

Про запровадження проєктів з енергозбереження та енергоефективної модернізації приміщень комунальної форми власності

- розповів Максим Швайдак, експерт Міжнародної торгової палати «ICC».

За його словами, прискорення програми з енергозбереження та енергоефективної модернізації будівель бюждетних організацій з використанням можливостей, передбачено Законом України №327-VIII.

За інформацією представника Міжнародної торгової палати, без бюджетних витрат громади зможуть провести утеплення будівель шкіл, дитячих садків та інших своїх соціальних об'єктів, оновлення систем теплопостачання і отримати істотне зниження витрат на опалення і комфортні умови в приміщеннях.

Для цього Законом України №327-VIII вводиться механізм укладення енергосервісних договорів зі спеціалізованими підприємствами.

Про перспективи інноваційного розвитку підприємництва в об'єднаних територіальних громадах Харківської області

- учасників зборів інформував Сергій Глібко, директор Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...