Старосалтівська об’єднана територіальна громада: Від становлення до успіху

Під час Загальних зборів Асоціації 2 серпня 2017 року перед учасниками виступив Старосалтівський селищний голова Едуард Коновалов. Він розповів про підготовку та сам процес об’єднання першої у області територіальної громади, який завершився 7  вересня  2015  року. До громади увійшли Старосалтівська селищна рада, Гонтарівська, Червоноармійська, Хотімлянська, Молодівська та  Шестаківська сільські ради.

За повідомленням Едуарда Коновалова, за перший рік діяльності було зроблено більше ніж за попередні 10 років. Так, було здійснено ремонт Будинку Культури, придбано спортінвентар на всі заклади освіти, встановлені нові насоси для свердловини, придбано спеціалізований автомобіль  для вивозу сміття,  зроблено вуличне освітлення в селах Молодова  та Гонтарівка. Зроблений ремонт доріг в селах Шестакове, Кирилівка та Хотімля і проведено роботи із благоустрою: ліквідовані стихійні сміттєзвалища, встановлені спеціальні місця для збору сміття, впорядковано кладовище.

Окрім того, передбачено кошти на 20% доплату вчителям (за престижність професії).

 

Детальніше: відкрити презентацію.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...