Стан реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

було обговорено сьогодні членами Асоціації за участі Генерального секретаря Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андреаса Кіфера.

З інформацією про проведену спільну роботу науковців та керівників органів місцевого самоврядування області виступила директор Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого  самоврядування Національної академії правових наук України Світлана Серьогіна.

Про практичні аспекти добровільного об’єднання територіальних громад розповів Пісочинський селищний голова Харківського району Олег Чернобай.

Заступник голови Коломацької районної ради Оксана Усань поінформувала учасників про користь від обміну досвідом між керівниками рад Харківщини та Європейських держав. Вона висловила сподівання, що така робота буде продовжена й у майбутньому.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...