Розпочалися Загальні збори Асоціації

У Дергачах розпочалися Загальні збори уповноважених представників членів Асоціації.

Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов відкрив у Дергачах перше виїзне засідання новообраного складу керівників рад Харківщини.

Учасники зборів розглянуть окремі аспекти децентралізації влади, новації у місцевому самоврядуванні та Бюджетному кодексі.

Крім того, депутати та очільники рад говоритимуть про новели у земельному законодавстві; про втілення міні-проектів в області та залучення іншої технічної допомоги для розвитку територіальних громад.

Йтиметься про реалізацію Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» у Харківській області та фінансування державних професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...