В Харківській області реалізуються проекти міжнародної технічної допомоги на суму 3 млн доларів

Про це сьогодні в ході засідання загальних зборів уповноважених представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області повідомила віце-президент Асоціації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, очікуваний обсяг ресурсів міжнародної технічної допомоги, який буде залучено в Україну у 2013 році, складатиме 539 млн 560 тис. грн.

Відповідно до Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, ключовими пріоритетами економічного і соціального розвитку Харківської області, реалізація яких потребуватиме залучення міжнародної технічної допомоги, є:
- сприяння створенню умов для економічного та соціального розвитку;
- модернізація транспортної, муніципальної та енергетичної інфраструктури;
- розвиток високотехнологічного виробництва;
- енергозбереження та енергоефективність;
- комплексний розвиток сільських територій;
- розвиток внутрішнього ринку;
- підвищення соціальних стандартів.

З метою покращення роботи в напрямі залучення міжнародної технічної допомоги, в регіоні створено регіональні центри з питань реалізації міжнародних програм та регіонального розвитку: Центр розвитку місцевого самоврядування; Регіональний центр міжнародних проектів та програм, центр регіонального розвитку.

«Ці центри є першопрохідцями в Україні, вони мають необхідну інфраструктуру, кадровий та науковий потенціал, використання якого дозволить вийти на якісно новий рівень співробітництва з міжнародними організаціями. Проведення інформаційної роботи серед громад є стратегічним напрямом у програмі розвитку органів місцевого самоврядування», - переконаний президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...