Попередня Наступна

Ряд важливих питань обговорено сьогодні під час засідання чергових Загальних зборів Асоціації

25 січня 2013 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації, які пройшли під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова у Будинку рад.Доповідаючи про розвиток місцевого самоврядування в Україні, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про дієву участь Асоціації у вирішенні проблемних для громад питань.

Сергій Чернов зазначив: «Під час проведення Загальних зборів Асоціації 23 листопада 2012 року, заслухавши інформацію Куп’янського міського голови Володимира Демченка, нами було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути можливість прискорення опрацювання рішення Уряду зі встановлення диференційованої оплати соціальних послуг, що надаються територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг), залежно від доходу одержувачів цих послуг».

«19 грудня 2012 року, - повідомив президент Асоціації, - прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1184 «Про затвердження Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати та внесення змін до переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру – соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», яка набрала чинності з дня її офіційного опублікування – 3 січня 2013 року».

Про новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно розповів Ус В’ячеслав Едуардович - начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області. Під час обговорення було вирішено звернутися до органів центральної влади із зверненням щодо вдосконалення нового законодавства.

Про основні напрямки формування бюджету на 2013 рік учасники заслухали Немикіну Людмилу Петрівну, віце-президента Асоціації, голову постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Шурма Ігор Михайлович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, розповів про стан виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» та проблеми з цим пов’язані. Зокрема Ігор Шурма звернувся до голів районних рад та міських голів міст обласного значення з пропозицією якнайскоріше організувати місця для базування машин швидкої допомоги та приміщень у районних лікарнях для організації роботи пунктів, які будуть обладнані для прийому викликів.

Про взаємодію органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо реалізації основних положень ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України «Рідне село» доповіла Кулик Олена Григорівна, перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Немикіна Людмила Петрівна, віце-президент Асоціації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету поінформувала учасників про конкурс «Добрі справи», який розпочався на Харківщині 16 січня поточного року.

Конкурс спрямований на підтримку проектів, пов’язаних із наданням допомоги людям з обмеженими можливостями, самотнім людям похилого віку та сиротам. Також велика увага приділяється проектам, що мають на меті покращення місцевої інфраструктури та підвищення якості життя мешканців місцевої громади, особливо в соціальній сфері.

Окрім того, учасниками загальних зборів було затверджено звіт про роботу Асоціації у 2012 році, план роботи на 2013 рік та план навчальних семінарів-практикумів на 2013 рік.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...