Навчальні заходи

Кущовий навчальний семінар-практикум для голів місцевих рад

відбувся сьогодні на Красноградщині. Нагадуємо, що рішенням Правління Асоціації від 25.01.2013 року було затверджено план проведення виїзних кущових семінарів-практикумів для керівників та працівників органів місцевого самоврядування Харківської області у 2013 році.

Відповідно до цього плану 26 лютого у Краснограді відбувся семінар для голів місцевих рад Зачепилівського, Красноградського, Кегичівського, Первомайського, Сахновщинського районів та м. Первомайський (більше 80 осіб).

Семінар пройшов під головуванням першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації М.Тітова.

Учасники заслухали інформацію В.Уса, начальника реєстраційної служби ГУ юстиції у Харківській області про новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

З питань «Про взаємодію органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами в умовах дії нового кримінально-процесуального кодексу України» та «Про останні зміни у законодавстві України» доповів О. Михайлов - радник президента Асоціації з правових питань, адвокат.

Про участь територіальних громад у програмах, конкурсах, грантах, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування слухачів поінформувала Л. Немикіна - віце-президент Асоціації, голова постійної комісії Харківської обласної рад з питань бюджету.

Всі учасники семінару були забезпечені методичними та довідковими матеріалами.

Асоціація провела навчальний захід спільно із Харківською обласною радою, Красноградською районною радою та районною державною адміністрацією.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...