Навчальні заходи

Тренінг для працівників органів місцевого самоврядування відбувся у Дергачах

У Дергачах сьогодні відбувся семінар-тренінг для керівників та працівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій. Учасниками заходу були віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев, голова райдержадміністрації Микола Веретейніков, начальник Державної казначейської служби України у Харківській області Раїса Єремейчук.

Розглядалися питання пошуку, підготовки та результативної подачі заявок для участі територіальних громад у проектах, конкурсах, грантах щодо залучення позабюджетних коштів на фінансування розвитку територій.

Йшлося також про особливості  взаємодії органів місцевого самоврядування з органами Державної казначейської служби України.

Тренінг проходив за організаційного сприяння Харківської обласної та Дергачівської районної рад, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Регіонального центру міжнародних проектів і програм.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...