Навчальні заходи

Кущовий семінар-нарада з практичних питань наповнення місцевих бюджетів

відбувся у м. Ізюм.

На виконання плану проведення навчальних заходів на 2019 рік, Асоціація разом із Харківською обласною радою організували проведення на базі Ізюмської міської ради виїзного кущового семінару-наради для керівників та працівників місцевих рад.

Провів семінар перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, участь взяли Ізюмський міській голова Валерій Марченко та голова Ізюмської районної ради Сергій Дуванський.

З інформацією про деякі питання наповнення місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок земельного податку для присутніх виступила представник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській.

Про новели у земельному законодавстві України, методи контролю за використанням земель і запобігання порушень земельного законодавства, як способи наповнення місцевих бюджетів розповіли представники Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Всі учасники мали чудову можливість отримати відповіді на запитання з перших вуст – представників обласних організацій.

За результатами проведення семінару буде створена спільна робоча група, до якої увійдуть представники міської ради, сільських та селищних рад району, а також територіального органу Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області.

Робоча група у строк до 1 червня має напрацювати пропозиції щодо змін до законодавства про місцеве самоврядування та податкового законодавства у частині повноважень місцевих рад та розподілу податків та зборів.

Пропозицій будуть передані до Асоціації для доопрацювання та направлення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...