Навчальні заходи

Семінар-тренінг «Індекс спроможності місцевого самоврядування» щодо залучення потенціалу громадськості ОТГ

У Харкові розпочав роботу одноденний семінар-тренінг для представників об'єднаних територіальних громад

та міст обласного значення щодо застосування в роботі ОМС інструментів та методики оцінювання успішності територіальної громади - Індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ) за 4 компетенціями: лідерство та управління; фінансовий менеджмент та бюджетування; надання публічних послуг; залучення громадськості.

Захід проводиться за ініціативи президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Харківською обласною радою та організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), яка забезпечує реалізацію програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У семінарі бере участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...